Polityka bezpieczeństwa i przetwarzania danych

 1. Administratorem Pani/a danych osobowych jest Aneta Rudnicka prowadząca działalność gospodarczą pod nazwą Aneta Rudnicka i Partnerzy z siedzibą w Hornówku przy ul. Zakątna 8, e-mail: kontakt@meblejakmalowane.com
 2. W sprawach związanych z Pani/a danymi proszę kontaktować się z Administratorem, e-mail: kontakt@meblejakmalowane.com. Firma nie wyznaczyła Inspektora Ochrony Danych Osobowych.
 3. Dane Osobowe przetwarzane są na podstawie zgody wyrażanej przez Użytkownika oraz w przypadkach, w których przepisy prawa upoważniają Administratora do przetwarzania danych osobowych na podstawie przepisów prawa lub w celu realizacji zawartej pomiędzy stronami umowy. Informacje pozyskiwane są poprzez dobrowolnie wprowadzone do formularza dane oraz poprzez gromadzenie plików cookies.
 4. Dane będą przetwarzane w celu realizacji usług związanych z funkcjonowaniem sklepu internetowego oraz pracowni odnawiania i stylizacji mebli . Podstawę prawną stanowi art. 6 ust. 1 lit. B. ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27.04.2016 r.
 5. Dane mogą być udostępniane pracownikom administratora, dostawcom oprogramowania i hostingu, a także kurierom i innym przewoźnikom, w tym poczcie polskiej, w celu prawidłowej realizacji usług
 6. Dane nie będą przekazane poza Europejski Obszar Gospodarczy ani żadnej organizacji międzynarodowej.
 7. Dane będą przechowywane przez okres 3 lat lub do czasu otrzymania od Pani/Pana wycofania zgody.
 8. Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
 9. Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych do jej wycofania. Skorzystanie  prawa cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
 10. Ma Pan/i także prawo do przenoszenia danych (w szczególności historii transakcji)
 11. Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego (można wskazać dane organu)
 12. Administrator informuje także, iż nie będzie miało miejsca zautomatyzowane podejmowanie decyzji (w tym profilowanie).

W przypadku jakichkolwiek pytań lub wątpliwości związanych z nowymi zapisami, uprzejmie prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy.

 

kontakt

Gdzie jesteśmy

Sklep on-line/pracownia

ul. Zakątna 8
05-080 Hornówek (Puszcza Kampinoska)
tel: +48 601 219 614
kontakt@meblejakmalowane.com
Godziny otwarcia: pon-pt 10-17/ sob: 10-14

formularz

Masz pytania?