O Nas

Meble jak malowane to rodzinna firma zajmująca się odnawianiem i przerabianiem mebli.

Pierwszy mebel pomalowałam na początku liceum. Był głęboki PRL i zero porządnych farb na rynku. Dostałam od taty stare biurko.  Żaden tam antyk.  Zwykłe, z gruba ciosane, ale drewniane, ciężkie i porządne. Pozostałe meble w moim pokoju miały kolor butelkowej, ciemnej zieleni. Kto by pomyślał, że za 30 lat będzie to topowy kolor.

Jakimś cudem znalazłam farbę w tym kolorze, ale o niezwykłej wręcz konsystencji. Moja babcia powiedziałaby, że świeciła się jak psu….. Wiadomo. Po malowaniu śmierdziało w całym domu przez równe dwa tygodnie. Ale efekt był fajny. Nie wiem, czy to był moment kiedy załapałam bakcyla malowania i przerabiania mebli. Tak czy inaczej robiłam to głównie dla siebie, lub znajomych przez resztę życia. Na pewno studiując na ASP malarstwo, nie przeszkodziłam zbytnio sobie w rozwoju tych zainteresowań.

Lata płynęły i zajmowałam się różnymi rzeczami. Jedyne co pozostawało stałe to przerabianie mebli. Stąd powstał pomysł, albo dojrzałam po prostu do tego, żeby połączyć pasję z pracą.

Meble jak malowane to firma rodzinna. Nie tylko moja. Zajmujemy się odnawianiem i przerabianiem mebli.

W naszej pracowni artystycznej tworzymy metamorfozy mebli , które dzięki temu dostają drugie życie. Stara, zapomniana komoda dzięki naszej pracy, może stać się najpiękniejszym elementem salonu. Może go urozmaicić i ozdobić, może być wyjątkowym akcentem kolorystycznym w stonowanym wnętrzu, zarówno nowoczesnym, jak i tradycyjnym.

Do wszystkich projektów podchodzimy indywidualnie i z zaangażowaniem. Zależy nam, aby dzięki renowacji  mebel odzyskał  swoje dawne piękno, a dzięki stylizacji nową odsłonę. Niektóre meble jedynie odnawiamy pozostawiając ich szlachetny , stary wizerunek. Inne przerabiamy i malujemy tworząc nową estetykę. Wszystkie odzyskują urok i funkcjonalność.   Wierzymy, że mebel , który stracił już swój dawny blask, może na nowo odzyskać piękno i styl.

Korzystamy z bogatej gamy kolorystycznej najlepszych na rynku farb i najwyższej jakości materiałów. Nasza praca bazuje na starannie wyselekcjonowanych i zróżnicowanych produktach.

W naszym sklepie oferujemy takie elementy wyposażenia wnętrz jak komody , szafki, krzesła,stoły, stoliki i wiele innych.   Stare meble , które straciły swój niezwykły charakter, mogą na nowo cieszyć oko. Budujemy ich nową jakość. Uważamy, że to inwestycja w styl i tradycję, a także powrót do posiadania rzeczy oryginalnych, szlachetnych i wyjątkowych.

Usługa dodatkowa

Na zamówienie

Jeżeli macie Państwo stary mebel o dużym potencjale estetycznym i użytkowym, z którym ciężko się rozstać, a jednocześnie jego wygląd potwierdza upływ lat, możecie zamówić w naszej firmie indywidualną metamorfozę. Wykonujemy ją na zamówienie, biorąc pod uwagę Państwa wymagania i pomysły.  Opracowujemy plan stylizacji mebla począwszy od naprawy ewentualnych ubytków i uszkodzeń, a kończąc na wyborze koloru. Mebel należy przywieźć do naszego warsztatu i skonsultować na miejscu jego stan i ostateczny wygląd. Koszty stylizacji i przerobienia mebla są indywidualne i zależne od kilku czynników. Przede wszystkim stanu mebla i jego wielkości.

Istnieje możliwość stylizacji na zamówienie mebla, który mamy w posiadaniu, a który przerobimy na Państwa życzenie.  W zakładce „na życzenie” będą pojawiały się meble, które  można wybrać i uzgodnić z nami efekt finalny stylizacji.

Galeria Realizacji

Przed renowacją

Po renowacji

przed renowacją

po renowacji

przed renowacją

po renowacji

przed renowacją

po renowacji

przed renowacją

po renowacji

przed renowacją

po renowacji

przed renowacją

po renowacji

przed renowacją

po renowacji

przed renowacją

po renowacji

przed renowacją

po renowacji

przed renowacją

po renowacji

przed renowacją

po renowacji

przed renowacją

po renowacji

przed renowacją

po renowacji

przed renowacją

po renowacji

przed renowacją

po renowacji

przed renowacją

po renowacji

kontakt

Gdzie jesteśmy

Sklep on-line/pracownia

ul. Zakątna 8
05-080 Hornówek (Puszcza Kampinoska)
tel: +48 601 219 614
kontakt@meblejakmalowane.com
Godziny otwarcia: pon-pt 10-17/ sob: 10-14

formularz

Masz pytania?